Bodrum'daki Anadolu Liselerinin Puanları
ELEKTRİK HATLARI ARTIK YERALTINDA
Facebook'tan Flash Türkiye Açıklaması
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Muğla'da e-belediye Hizmeti

Muğla'da e-belediye Hizmeti
Muğla Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ile Kötekli muhtarlık binaları önüne iki adet
23.11.2011 / 21:02


Muğla Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ile Kötekli muhtarlık binaları önüne iki adet elektronik ödeme cihazı koydu.

Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Belediyenin hizmete koyduğu bilişim sektöründeki bu yeni uygulamayla ilgili olarak, ''Geçtiğimiz yıllarda online belediye hizmeti ile vatandaşlarımıza internet üzerinden tahakkuk, tahsilât, borç bilgilerini ve emlak, su, reklam beyanlarını görebilme imkanı sağlamıştık. Şimdi de, Muğla Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ile Kötekli Mahallesi Muhtarlık Binaları'nın önüne kurduğumuz elektronik ödeme noktaları vasıtasıyla hemşerilerimiz ödemelerini 7/24 çalışan cihazlar üzerinden kuyruk beklemeden, istedikleri saatte rahat bir şekilde kredi kartları ile yapabilecekler'' dedi.

Başkan Gürün, ''Vatandaşlarımız bu elektronik ödeme noktalarında Belediye sicil numarası ve kimlik numarası ile, Belediye'ye ait faturaların barkotlarını okutarak işlemlerini yapabiliyor. Bu tip işlemlerin yanı sıra cihazlar üzerinden belediye'ye ait tahakkuk esaslı diğer ödemeler de yapılabilir. Dokunmatik olarak çalışan cihazın içerisinde Muğla Belediyesi'nin çalışmaları, haberleri etkinlikleri ve vatandaşlarımızın dilek ve taleplerini yazabilecekleri aktivasyonlar da mevcut. Şu anda iki noktaya kurduğumuz bu sistemi kentimizin değişik noktalarına da taşıma kararlılığındayız'' dedi.


Etiketler: muğla kötekli
Bu haber toplam 1535 defa okundu
YORUMLAR
YAZARLAR